LightVision

HD-MHD камери відеоспостереження

Майбутнє вже настало. Саме так можна сказати про появу на ринку систем відеоспостереження Light Vision з HD якістю і деталізацією картинки в 5 мегапікселів

Майбутнє вже настало. Саме так можна сказати про появу на ринку систем відеоспостереження Light Vision з HD якістю і деталізацією картинки в 5 мегапікселів (2560 на 1936 точок). І така якість за допомогою формату MHD. Ще 10 років тому багато хто і припустити не могли що за короткий період відеоспостереження зробить крок на стільки вперед. Раніше така якість деталізації була тільки в цифрових камерах спостереження, вартість яких значно вища. З моменту появи у виробника Light Vision матриць з роздільною здатністю 5 Мп, ситуація кардинально змінилася. Розглянемо варіант вуличної циліндричної камери відеоспостереження фірми Light Vision.

Модель: вулична циліндрична камера VLC-3256WM,  з матрицею на 5 Мп.

Основні характеристики камери відеоспостереження Light Vision VLC-3256WM:

-5 МП High-performance CMOS ( 2560 на 1936 )

-HD MHD відеоформат (AHD/TVI/CVI/CVBS) – роздільна здатність 5 МП

-Режим день/ніч (ICR)</ p>

-Чутливість 0,001 Lux

-OSD меню, DNR,DWDR, 3DNR

-ІК підсвічування – 25 метрів

-IP66 корпус метал. (температурний режим від -20 до +50 градусів)

Як ми бачимо з характеристик, дана модель цілком підходить для стандартних систем відеоспостереження, і встановлення таких камер для охорони периметра приватного будинку, офісної стоянки, парадного багато квартирного будинку і т.д. Фокусна відстань об’єктива 3.6 мм, що дає кут огляду близько 86 градусів. Напруга живлення 12В, струм споживання 450мAч. Підключається така камера відеоспостереження за допомогою кабелю кручена пара, або коаксіального кабелю. Так само при виборі даної моделі потрібно враховувати той факт, що для правильної роботи камери необхідний відеореєстратор TVT Digital з підтримкою запису в високій роздільній здатності 5 мП. Що стосується ціни на даний модельний ряд камер відеоспостереження з роздільною здатністю картинки в 5 Мп вона складає в районі 50 у.о. що не так вже й дорого для камери відеоспостереження з такою деталізацією картинки. Також встановивши правильно на потрібній висоті такі камери можна визначати номерні знаки авто.