LightVision

Підбираємо правильний блок живлення для камер

Щоб побудувати правильну систему відеоспостереження, потрібно подбати про якісну подачу харчування. Як правильно вибрати ДБЖ для вашої системи відеоспостереження?

Дуже важливо правильно підібрати блок живлення для камер відеоспостереження, оскільки у разі неправильного вибору пристрою можуть вийти з ладу чи навіть згоріти. Блок живлення займається перетворенням змінного струму, який він отримує з електричної мережі з напругою 220 Вольт, в стабільний струм 12 Вольт. Електричне живлення може підводитися до пристроїв двома способами:

  • За допомогою блоків, що входять до комплектації;
  • За допомогою універсального блоку. Необхідно підрахувати навантаження з усіх камер, додати до отриманої цифри близько 30 відсотків та заокруглити. На основі отриманої цифри підбирається номінал блоку. Різні блоки живлення для камер відеоспостереження. певного проміжку часу постачати камери зарезервованим струмом. Такий пристрій використовується для підтримки електромагнітного замка.
  • БП для відеокамери. Займається забезпеченням одного пристрою живленням у разі підключення до мережі. Поставляється у базовій комплектації відеокамери. Їхній мінус у тому, що кожен такий блок потребує окремої розетки.
  • Комбіновані блоки. Здатні забезпечити всі камери живленням. Використовують такий блок біля відеореєстратора і дає можливість встановлення однієї розетки для всіх засобів спостереження.

Щодо конструктивних особливостей, то пристрої поділяються на малопотужні блоки середньої потужності та блоки, що резервуються. Перший варіант здатний забезпечити живленням кілька відеокамер і міститься у пластиковому корпусі. Другий пристрій захований під металевим корпусом та має перфоровані стінки. До мережі підключається за допомогою колодки клем. Блок, що резервуєтьсяк – це шафа або щит, який передбачає можливість підключення акумуляторів.

Вибір блока живлення для камер спостереження

Блок повинен мати потрібний вам рівень потужності з можливістю налаштування, якого вистачить для постачання живлення всіх приєднаних пристроїв. У процесі вибору необхідно заздалегідь знати, де будуть встановлені відеокамери, чи мають підсвічування. Щоб розрахувати перетин кабелю, необхідно знати струм, який споживатиметься камерами. Дистанцію від блоку до камер.

Тепер ви знаєте, як підібрати блок живлення для камер відеоспостереження, який задовольнить усі ваші запити.